indres@nsl.ee
+372 51 31 111

Indres Viirsaar

Olen oma loomult ettevõtlik inimene. Üle kolmekümne aasta olen tegutsenud erinevate ettevõtete juhina ja minu juhtimise all on töötanud sadu inimesi. Nende aastate jooksul sai mulle selgeks, et firma edukuse tagavad heade suhtlemisoskustega inimesed. Sama kehtib ka eraelu kohta. Hea paarisuhte tagab hea suhtlemisoskus. Peame oskama kuulata ja välja öelda rahulikult selle mida me mõtleme, austades vestluskaaslast. Ma abiellusin varakult ja meie peres kasvas 2 last. Tagasi vaadates pean paraku endale tunnistama, et mu esimene abielu purunes, sest ma ei osanud suhelda.

Täna mind huvitavad väga psühholoogia ja inimestevahelised suhted. Olen mõistnud, et Imago suhteteraapia meetod võimaldab õpetada edukalt inimestele suhtlemist nii tööl kui vabal ajal. Ma olen õnnelikult uuesti abielus, juba 12 aastat ja iga päev õpin midagi uut armastuse erinevate kihtide kohta. Meie peres kasvab 2 rõõmsat last. Laste jaoks ei ole midagi tähtsamat kui õnnelikud vanemad.

Ma näen tihti kuidas Imago suhteteraapiasse tulevad inimesed, kes on jõudnud oma suhtega tahtmatult tupikusse. Halvasti ütlemised, näägutamised, alandamised, karjumine, solvumine, viha ja vägivald. See kõik ei vii suhet edasi. Aga armastus on alles, armastus elu ja oma kalli kaasa suhtes. Vahel on see väga peidus solvumiste kihi all, aga Imago terapeudi abiga on võimalik see jälle üles leida. Kuigi meie kõigi elus on ka raskeid hetki, siis Imago abiga on võimalik edasi minna ja mis kõige tähtsam, Imago annab vajalikud tööriistad rahumeelseks suhtlemiseks kogu eluks. See on väga vajalik ka olukorras kus kaasade lahutamise tagajärjel tekivad uued väljakutsed. Need on varade jagamine, laste kasvatamine ja kärgperes elamine.

Täna ma tegelen vabastava hingamise terapeudina, viin läbi konstellatsiooni töötubasid ja isikliku arengu konsultatsioone. Elu on rännak ja selleks, et meie rännak muutuks rõõmsaks seikluseks, on meil vajalik õppida suhtlema kergelt, konfliktivabalt ja armastavalt. Elu on meie enda kätes ja seda ma õpetangi.

Kui soovid oma elus midagi muuta, siis helista või kirjuta!