Sertifitseeritud Imago suhteterapeut ja koolitaja
info@siseminerahu.ee
+372 50 20 796
www.siseminerahu.ee

Kristina Tamm

Põhjalikkus, teotahe, ehedus, ausus ning sügav empaatiavõime on mind enim iseloomustavad jooned.

Terapeudiõppe teekonnale viis mind mu rahulolematus eluga ja sel teel mõistsin, et igaüks on eriline ja erisused on aktsepteeritavad. Pole oluline võidelda oma tõe eest vaid on oluline on olla uudishimulik teise inimese osas, miks ta mõtleb just nii, mis on tema lugu. Julgus näidata oma nõrkust on meie suurim tugevus. Inimeste vahel kaduma läinud ühendus taastub teist mõistes ja kuulates.

Tunnen, et nüüd olen ma kodus: nii iseendas, kui tööalaselt. Imago teooria on loonud mulle uue elukvaliteedi ja tugevad suhted. Terapeudi, koolitaja ja superviisorina elan ja hingan Imago teooria rütmis igas hetkes, toetades kliente nende sügava tervenemise poole. Individuaal- ja paariteraapia ning koolitajatöö hoiavad mind igapäevaselt inimeseks olemise keerukuse ja rõõmude maailmas ning naudin seda tööd hingest.

Olen naine ja tänaseks ka maailma parim ema oma imelisele täiskasvanud tütrele. Olen sõprade jaoks inimeste inimene. Karismaatilise hingena motiveerin ja inspireerin paljusid inimesi.

Psühholoogialaane hariduskäik:
Imago terapeutide superviisor
PREP-paarisuhte koolitaja
Andestamise ringi juhendaja 2018 a
Imago kõrgema taseme paarisuhte terapeut
Imago koolkonna töötubade koolitaja
Rännaku intensiivkursus Brandon Baysi juhendamisel ja lasterännak Bettina Hallfax'i juhendamisel- Rännaku treener 2014-2015.a
Transpersonaalse hüpnoteraapia-psühholoogia erakool