Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
pereterapeut, psühhodraama grupiterapeut, koolitaja
klillestik@gmail.com
+372 53 910 923
www.kyllikelillestik.com

Küllike Lillestik

Olen pereterapeut, paariterapeut, psühhodraama grupiterapeut, koolitaja.

Alates 2002 aastast olen pühendunud psühholoogia valdkonnale, alustasin psühholoogia õpinguid üheaegselt nii Audentes Ülikoolis kui ka Tallinna Psühhodraama Koolis – psühhodraama grupijuhi rakendaja väljaõppes (2004-2007 Tallinna Psühhodraama Koolis, psühhodraama rakendaja väljaõppe vastab psühhodraama lavastaja esimese koolitusastme tasemele, võimaldab omandatud teadmisi ning oskusi rakendada oma erialal ja ametikohal).

2006. aastal lõpetasin Audentese Ülikooli, omandades rakenduspsühholoogia erialal sotsiaalteaduse magistrikraadi, magistritöö teema “Stress, ärevus ja depressioon ning rahulolu valitud erialaga Eesti apteekritel”. Jätkasin Tallinna Psühhodraama Koolis psühhodraama grupiteraapia lavastaja väljaõppes (2007-2010 Tallinna Psühhodraama Koolis, mis annab lõpetamisel õiguse psühhodraama kasutamiseks enesearengugruppides ja terapeutilistes gruppides.

Alates 2006 aastast (kuni 2013) töötasin SA Väärtustades Elu projektis raseduskriisi nõustajana, kus kohtudes raseduskriisi olukorda sattunud peredega mõistsin, et soovin saada pereterapeudiks.

Alates 2011 alustasin süsteemse perekonna psühhoteraapia õppimist, lõpetasin 2014 aasta kevadel ning 2016 aasta kevadel lõpetasin superviseeritava perioodi omandades pereterapeudi kutse.

Peamine fookus on väikelastega ja teismelistega peredel süsteemne multigeneratsiooniline perekonnapsühhoteraapia, aitan ka täiskasvanutel taastada ja parandada suhteid vanematega, õdede-vendadega.

Paaridega töös kasutan IMAGO-suhteteraapiat (sertifitseeritud), kuid tänakseks on Imago oskused laienenud ka ettevõtete meeskondade ja multigeneratsioonilise peretöö valdkonda. Lisaks olen omandanud paariteraapia EFT tehnikad (tunnetekeskne paariteraapia) (sertifitseerimine pooleli).

Alates 2013 a. töötan täiskoormusega erapraksises ja koolitan Tartus Kiira Järve Pereteraapia Koolituskeskuses pereterapeute.