Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistiline regressiooniterapeut
karistaran@gmail.com
+372 51 26 091
www.karisross.ee

Karis Ross

Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled. 
Peale pikka ja käänulist teekonda endast eemale ja jälle tagasi, olen tänaseks  jõudnud iseendani, rahuliku ja rõõmsa olekuni, kus teadlikult loon ise oma elu. Iga päev. 
Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit  kaasa oma mehele ning  ema kahele imelisele poisile.  

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinu/ Teiega kohtumist  avatud südame, suure huvi ja siira rõõmuga.