Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
lii@liivalis.ee
+372 5349 3754
www.liivalis.ee

Lii Välis

Olen valinud õnnelik olla. Olla õnnelik just siin ja praegu. See ei tähenda, et õnn on igas minu päevas ja igavesti. Olen valinud julgeda teha vigu, nendest õppida ja neid parandada. Olen valinud julgeda olla kurb, vihane, rõõmus. Vastutan iseenda tunnete ja käitumise eest.

Täna kogen rõõmu ja rahulolu leppides sellega, mida mina muuta ei saa ning julgedes ja tahtes muuta seda, mida muuta saan. Ma ei saa muuta ilma ilusamaks, teist inimest, olnut ei saa muuta. Ma saan muuta iseennast - enda käitumist, mõtlemist, uurides oma soove, vajadusi, käitumismustreid; õppides kuulama, mõistma ja aktsepteerima. Nii saan muuta oma suhet ja suhteid üldse. Minu kogemus näitab, et toimivad suhted on rahu- ja heaolu allikaks. Kui elatakse rõõmsalt ollakse tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt.

Olen pikaajalises suhtes, meie peres on üles kasvanud 5 last, kes nüüdseks käivad oma rada. Kui paarisuhtes oli ebaturvalisust ja rahulolematust, ei läinud ka lastel hästi, nad olid ärevil ja jonnakad, olid tihti haiged või juhtus nendega midagi. Rahulolematus ja ebakindlus paarisuhtes tõukas meid kaaslasega rajale, mis pani tunnistama oma vigu ja aktsepteerima teineteise erisusi. Kogesin, et saab õppida olema teineteisele tervendavaks jõuks ning luua rõõmu ja rahulolu enda sisse ja ümber. Õpin iga päev. Muutused algavad iseendast!

See oli imago puudutus, millest tänaseks on saanud teekond ning millel soovin käia põnevuse, uudishimu, hoolivuse, armastusega.

Rõõmsama elu nimel!

 

Kui valid imago teekonna, soovin sulle olla toeks, aitan Sinul/Teil saada teadlikumaks iseendast ja elada rõõmsalt!

 

Rõõmsate kohtumisteni!